W dniu 29 lipca 2020 r. o godzinie 8:00 zostanie wznowiony nabór do projektu „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki w ramach poddziałania 3.2.1” i „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki w ramach poddziałania 3.2.2”

W ramach naboru do projektu „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki w ramach poddziałania 3.2.1” uczestnikom Powiatu Białostockiego odblokowuje się 30 miejsc

W ramach naboru do projektu „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki w ramach poddziałania 3.2.2” uczestnikom Miasta Białystok odblokowuje się 5 miejsc, uczestnikom Powiatu Białostockiego 6 miejsc, uczestnikom Powiatu Sokólskiego 3 miejsca.

Pełny komunikat znajduje się w Uchwale nr 49/2020 Komitetu Sterującego z dnia 13 lipca 2020r.

uchwała nr 49/2020

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij