Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z wprowadzeniem w kraju stanu zagrożenia epidemicznego oraz utrudnieniami w realizacji usług szkoleniowych, wystąpiliśmy w dniu dzisiejszym tj. 17 marca 2020 r. do Instytucji Pośredniczącej tj. Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku z wnioskiem o przedłużenie terminu realizacji projektu pt. „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki” z dnia 30 czerwca 2020 r. na dzień 30 września 2020 r. Po rozpatrzeniu powyższego wniosku poinformujemy Państwa o podjętej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku decyzji.

Na chwilę obecną nie wyrażamy zgody na wprowadzenie zmian w kartach usług aktualnie realizowanych w zakresie rodzaju zaplanowanego egzaminu oraz na prowadzenie usług szkoleniowych on – line.

O dalszych decyzjach zostaną Państwo poinformowani niezwłocznie po ich podjęciu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij