Informujemy, iż Komitet Sterujący projektu zintegrowanego pt. „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki” zaktualizował §5 ust. 8 pkt. 13 oraz §6 ust. 12 Regulaminu rekrutacji i udziału w projekcie dotyczący terminu złożenia wniosku o przyznanie bonu oraz oceny.

§ 5 Zasady rekrutacji:
8. Wsparciem w ramach Projektu zostanie objęta osoba, która spełni warunki określone w § 4 ust. 1 lub ust. 2 oraz § 5 ust. 6, chyba że:
13) nie złoży Wniosku o przyznanie w terminie 30 dni od dnia zakończenia udziału w poradnictwie zawodowym (dotyczy osób, które korzystają̨ z poradnictwa zawodowego w ramach projektu).

§ 6 Usługi świadczone w ramach projektu
12. Prawidłowo złożony wniosek o przyznanie bonu na szkolenie jest poddawany ocenie doradcy zawodowego. Ocena wniosków dokonywana jest w kolejności wpływu wniosków do POUP. Doradca zawodowy dokonuje oceny wniosku w oparciu o kryteria zamieszczone w karcie oceny wniosku Uczestnika projektu (załącznik nr 4 do regulaminu projektu)

Nowy regulamin dostępny jest w zakładce Rekrutacja -> Dokumenty do pobrania

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij