Informujemy, iż Komitet Sterujący projektu zintegrowanego pt. „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki” wprowadził zmiany w Regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie dotyczące sposobu rozliczenia usługi (§8 ust. 2 Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie).

Sposobu rozliczenia usługi Uczestnik dokonuje na etapie złożenia Wniosku o przyznanie bonu (Załącznik nr 3 do Regulaminu rekrutacji i udziału w projekcie)

W sytuacji gdy w polu „Wybór formy rozliczenia” dokonano wyboru pkt. 2 (System zaliczkowo- refundacyjny IS), konieczna jest akceptacja niniejszego wyboru przez Instytucję szkoleniową w postaci pieczęci instytucjonalnej oraz podpisu osoby upoważnionej do reprezentacji.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij