W dniu 20 lutego 2018 r. o godzinie 8:00 zostanie wznowiona rekrutacja do projektów: „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość  i potrzeby regionalnej gospodarki w ramach poddziałania 3.2.1” i „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki w ramach poddziałania 3.2.2”

Nabór skierowany jest wyłącznie do osób zamieszkujących na terenie powiatu sokólskiego i powiatu białostockiego.

W wyniku analizy dotychczas przeprowadzonych działań rekrutacyjnych, Komitet Sterujący podjął decyzję, iż w ramach trzeciej tury, wnioski będą mogły składać jedynie osoby zamieszkujące  na terenie obszaru powiatu sokólskiego i powiatu białostockiego. Niniejsza decyzja uzasadniona jest dbałością o realizację założonych w projekcie wskaźników, przede wszystkim wskaźnika: Liczba osób  o niskich kwalifikacjach oraz powyżej 50 roku życia objętych wsparciem w ramach projektu.  Z przeprowadzonej analizy wynika, iż realizacja niniejszego wskaźnika na poziomie miasta Białystok jest zagrożona z powody zbyt dużej liczby zgłoszeń osób z wykształceniem wyższym oraz do 50 roku życia. W ramach dotychczas prowadzonych naborów, z 832 złożonych i potwierdzonych formularzy rekrutacyjnych, 531 są to formularze mieszkańców miasta Białystok, w tym zaledwie 42 osoby spełniają kryteria określone w wyżej wymienionym wskaźniku.

Ponadto mając na względzie ogromne zainteresowanie projektem, które przekłada się  na problemy z dostępem do serwera osób posiadających mniej wydajne łącze internetowe,  w szczególności osób zamieszkujących tereny wiejskich, wyodrębnienie naboru tylko dla mieszkańców powiatów sokólskiego i białostockiego, zwiększy szansę takich osób na przystąpienie do projektu.

O terminie kolejnego naboru, w ramach którego możliwość aplikacji będą miały osobo zamieszkałe na obszarze miasta Białystok, zostaną Państwo poinformowani z min. 3 dniowym terminem wyprzedzenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij