W dniu 09 lutego 2018r. o godzinie 0:01 zostanie wznowiona rekrutacja do projektu „Zintegrowany program rozwoju systemu kształcenia ustawicznego zorientowanego na jakość i potrzeby regionalnej gospodarki” w ramach poddziałania 3.2.1 i poddziałania 3.2.2.

Jak ubiegać się o dofinansowanie?

  1. Osoby, które w dniu 15 stycznia 2018r. zostały wstępnie zakwalifikowane do udziału
    w projekcie, tj. wypełniły i wysłały online formularz rekrutacyjny i deklarację udziału w projekcie i będą wnioskować o kolejną formę wsparcia w ramach tego samego poddziałania, nie wypełniają wszystkich dokumentów rekrutacyjnych. Osoby te składają jedynie kolejny wniosek o przyznanie bonu, zgodnie z 4 ust. 7 oraz § 7 ust. 3 Regulaminu rekrutacji i udziału w projekcie (Rekrutacja -> Dokumenty do pobrania),
  2. Osoby, które po raz pierwszy będą składały wniosek, rozpoczynając udział w projekcie wypełniają formularz rekrutacyjny i deklarację udziału w projekcie, zgodnie z Instrukcją rejestracji i logowania w www.bonynaszkolenia.pl (Rekrutacja -> Dokumenty do pobrania),
  3. Osoby, które w dniu 15 stycznia 2018r. złożyły wniosek do jednego z poddziałań np. 3.2.1 i są w trakcie procedowania, a w ramach wznowienia rekrutacji będą wnioskowały o wsparcie w ramach drugiego poddziałania 3.2.2, wypełniają formularz rekrutacyjny i deklarację udziału w projekcie.

Ważne!

  • Uczestnik, może zostać zakwalifikowany do każdego poddziałania (3.2.1, 3.2.2) tylko jeden raz,
  • Jedna osoba może złożyć dowolną liczbę wniosków o przyznanie bonu (w ramach każdego poddziałania) do łącznej wartości nieprzekraczającej kwot wskazanych w 7 ust. 1 Regulaminu rekrutacji i udziału w projekcie.

Lider projektu dopuszcza możliwość wstrzymania procesu rekrutacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij